Do wygrania 5 podwójnych biletów


Stwórz najbardziej gamingową tapetę, jakiej świat jeszcze nie widziałWklej ją na grafikę laptopa Lenovo Y700 – możesz ją pobrać poniżejPrześlij grafikę na: konkurs@x-kom.pl z tytułem „konkurs Lenovo Y700”


Konkurs trwa do 30.09.2016

Skorzystaj ze świetnej okazji na zdobycie dwóch biletów na najsłynniejszą trasę koncertową muzyki z gier Video. VGL to wydarzenie organizowane w najbardziej prestiżowych salach koncertowych na całym świecie.15 i 16 listopada 2016 VGL zagości w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach i TY masz szansę tam być.

Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logo, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi i Xeon Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w U.S.A. i w innych krajach.

Promocja trwa do 30.09.2016 lub wcześniejszego wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami. Zapoznaj się z regulaminem konkursu